| Bloomi a întrebat:

Imi puteti spune cum sami prind parul cand incepe scoala? Am parul pana la umeri. m-am saturat tot sa-l las despletit. P. S. Nu vreau cu diadema FUNDA!

1 răspuns:
| Deidara554 a răspuns:

Http://www.facebook.com/#!/media/set/? set=a. 157509124352557. 20632.140089839427819&type=1 Uite, incearca sa te uiti la albumul asta. Nu sunt toate perfecte. Unele nici nu sunt coafuri.Dar majoritatea sunt destul de smechere. Sper sa te ajute. Daca mai ai nevoie de poze, lasa-mi un mesaj -.-'