| Djlsghtnquuw a întrebat:

Da'ti'mi si mie statusuri de dragoste, triste. Dar nu vreau link'urihappy. din melodii daca se poatehee hee.
multumesc mult:*

6 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Be smart. Be clever. Put me in your heart 4ever!

Azi in urma voi lasa zilele din viata mea, clipa cand eu te am pierdut, ziua cand te am cunoscut.

Iam de mana sa facem o plimbare, sa fim doar tu cu mine pan' la rasarit de soare, fara prieteni, fara timiditate, fara telefoane si apeluri ratate.

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna. E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez.

Dau rime coerente. Te ard la sentimente. Tsi se pare un miraj. Fac ce fac si te scot din peisaj

Doua inimi, doar un foc:X

Nu uita ca toti traim sub acelasi cer!

Nu te uita in trecut cand iti formezi viitorul

Nu te gandi sa ma tragi in jos doar pentru ca sunt mult mai sus decat tine.

Promisiunea e promisiune iar eu am promis ca nu voi mai plange.

Plina de Idei pentru o iesire din Banal, acea Copila cu Acel Ceva Special

| forbidden_1470 a răspuns:

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
You won't cry for my absence i know, you forgot me long ago... Am i that unimportant? Am i so insignificant?
Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine...
FERICIREA nu e decat un vis... DUREREA e intotdeauna reala
The walls we build around us to keep sadness out also keeps out the joy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrurile care dor se iarta dar nu se uita

| Diana1417 a răspuns:

Pt dragostea unui trandafir trebuie sa suporti multi spini...

Odata era o vorba iubeste sa fii iubit...acum e o noua vorba iubeste sa fii ranit...

Vreauca stelele sati povesteasca, fara tine cat mie de greu si cat te iubesc si te voi iubi mereu.

| ciufulix de menta a răspuns:

Si maine e o zi, si maine voi zambi, chiar daca mi'e greu, voi zambi mereu

ti se pare un miraj
eu ati spun ca n'ai curaj
fac ce fac si tot te scot din peisaj!

sincer, chiar as plange pentru tine, dar imi curge rimelul :*

ma port ca un copil, si stiu ca nu e bine, si cand ne e bine, e ceva ce nu'mi convine, tu ma iubesti, si ma accepti asa cum sunt[; x]

nu are niciun rost sa te gandesti mereu in ce'a FOST

nu mai sunt cum eram, acum zambesc si atunci plangeam

| ciufulix de menta a răspuns:

totul pare mare atunci cand esti mik:X

multe barfe, multe tarfe,
asa'i viata...cand te gandesti la ele te apuca greata[winking]... daca vrei ati dau eu subiect de barfa, viata'i cea mai scumpa tarfa!

FaTha DeshTeapTha, SaRuTha dar nu IuBeshTe, aScuLTha dar nu cREDe, sHy pLeaCa iNaynThe Sa fYe dEzaMaGyTha

Am Inceput O Noua ViatSa, Nu Mai Las Fraierii In FatSa, De Azi O Sa Am O Alta FatSa, O Sa Fiu Si Eo O HoatSa, Ca Sa Nu Mai Am De Pierdut In ViatSa[love struck]

totul e permisS dar nimic n0o'e gratysS'winking

Tak Si Zambesk Pt K Incep Sa Te Urask Ai FoSt VaGaBoNt Si Ai PIErDuT tot Ce AvAi mai ScuMp

ma joC`cu taLente`Si fitSse` sunt PRINTSEsa-intRe fEtitSse