| MircescuCristian1994 a întrebat:

Daca am pus o parola inainte de intrarea pe calculator si am gresit o tasta intre timp ce puneam parola iar acum nu mai pot intra pe pc ce pot sa fac sa scot parola?

Răspuns Câştigător
| contαbαndonαt a răspuns:

Ori il reinstalezi ori, si mai simplu, iti scrii parola la intrare, si unde ai gresit tasta iti pui o litera/cifra (in functie de cum ti-ai scris-o) pana o nimeresti pe cea corecta.
Nu mai ramane decat sa-ti aduci aminte locul in care sti ca ai gresit litera/cifra, ca sa incerci cu fiecare tasta in acel loc.

1 răspuns:
| SookiexD a răspuns:

Daca ai Windows Xp - atunci cand trebuie sa scrii parola, apesti de 2 ori CTRL+ALT+DELETE apoi la User Name scrii "administrator" si la parola lasi liber si dai ok. Si cand esti pe cont poti scoate parola de acolo