| Adriana1243 a întrebat:

Buna daca nu te lasa cineva in pace te gadila te musca te trage de mana in truna este vorba de un Rom(tigan) urat.Ce inseamna ca ma place? Sau ma uraste?tongue

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Şi tu îl laşi să îţi facă toate astea, fiind ţigan? Eşti româncă? Dacă da îţi zic să îţi cumperi un dezinfectant pe care să-l ai la purtător şi să-l spui dirigintei/dirigintelui, să nu se mai atingă de tine.
Mie mi-ar fi scârbă.
Şi dacă nu eşti, şi eşti o ţigancă nespălată atunci eşti o flegmă pe faţa pământului şi-mi provoci repugnă. Ar trebui să existe instituţii de învăţământ speciale pentru ţigani, să nu se mai amestece în clase românii cu ţiganii, e degradabil pentru români.

2 răspunsuri:
| AdzY a răspuns:

Te place happy sigur

| AdzY a răspuns:

Te place sigurrrrlaughing