| pisicutzaaa a întrebat:

daca raspunsul vostru la aceasta intrebare este ca al meu primiti funda! Melodia mea preferata?(indicii:manele-sorinel pustiu)

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Sall :)
daca nu le plac manelele nu inteleg de ce ne critica pe noi cei care ne plac, sa nu raspunda la intrebare, mie de ex imi plac toate genurile de muzica si manele si populara, de ce sa mint, iar voi care ati scris aici ca urati manelele nu inteleg pentru ce ati mai scris? criticati omul pentru ce asculta sau ce?
pisicutzo nu ii lua in seama nu are rost :-J

de ex mie de la sorinel pustiu imi place melodia asta :
http://www.youtube.com/watch?v=N6LgdM5-ryc
nu am scris titlul deoarece vreau sa o asculti mai bine :D
nu stiu daca e aceiasi care iti place si tie, dar mie asta imi place :X
te pup :*

4 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Fată dragă, sincer, n-ai altceva de făcut in afară de faptul că pui întrebări tâmpite pe site?
Crezi că pe cineva interesează ce asculţi tu cu Sorinel Puştiu' şi nu ştiu ce? Pe mine sincer nu.
Poate-i interesează pe ăia care numa' fundiţe văd în faţa ochilor când intră pe site.

| pisicutzaaa explică:

Nu.nu ascult manele.Este o singura melodie care imi place...melodia lu sorinel pustiu.Si ce cauti pe intrebarile mele. E treaba mea ce fac si ce intrebari pun!

| Izz a răspuns:

Urasc manelele.Si melodiile mele preferate sunt; Miley Cyrus-who owns my heart, Rihanna-Te amo

| Parker a răspuns:

Fata care sa asculte manele - oribil.