| eudoareu1000022020 a întrebat:

DAU FUNDA! Cine imi traduce si mie asta?"hello! I am a black cat. Every story you will read about a witch will include a black cat to.It's no secret(mistery) that the black cat was associeted with sorrcery.In Japan,Great britan and in other parts of europe and Asia,when a black cat gets in your way it would be likely that you smile, it is said that if you do that you get luck.Some say that it gets you bad luck."If a black cat gets in your way you have bad luck."..stupid.I think that if I would get in your way,that would mean that I want to get somewhere."
Apoi, imi puteti spune cum se citeste? multumesc

1 răspuns:
| ℛąin a răspuns:

Bună! Sunt o pisică neagră. Fiecare poveste pe care o s-o citești despre o vrăjitoare o să includă, de asemenea și o pisică. Nu e un secret că pisica neagră este asociată cu vrăjitoria. În Japonia, Marea Britanie și în alte părți din Europa și Asia, când o pisică apare în drumul tău, e probabil să zâmbești, se spune că dacă faci asta, o să ai noroc. Unii supun că asta aduce ghinion. " Dacă o pisică apare în calea ta tu ai ghinion". stupid. Cred că dacă apar în calea ta, asta înseamnă că mă duc undeva.

Pentru pronunțare scrie textul aici, în engleză și apasă pe ascultați:

https://www.google.ro/......tps?/webhp