| devilish a întrebat:

de astazi dimineata am in minte un desen care a fost dat cu mult timp in urma pe FOXKIDS, in el era vorba despre doi vrajitori (baiat si fata), fata era grasa si cu parul blond iar el era inalt si slab, acestia aveau ca animale de companie un pisoi(portocaliu) si un fel de "papagal" albastru.Acesti vrajitori erau comandati de un vrajitor care le spunea mereu sa faca rau orasului dar nu reuseau niciodata, pentru ca animalele lor le rezolvau in totdeauna misterele...va rog sa'mi spune'ti cum se numeste desenul.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| anna_4818 a răspuns:

Stiu desenul ala laughing

ma uitam cand eram mica.

se numeste "Wunschpunch" happy

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Pe vremea cand era jetix si fox kids doamne parca a fost ieri a fost unul din desenele de care sunt mandru ca am crescut