| LeeJiEun a întrebat:

De ce in poze arat diferit decat in oglinda? De exemplu in oglinda ma vad draguta si in poze ies oribil, mai ales la cele cu blit. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Pentru ca in oglinda de acasa esti tu insuti, esti draguta, dar daca altcineva iti face poza parca vrei sa stai diferit, nu mai stai ca in oglinda de acasa, nu mai ai aceeasi atitudine.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ești faină. Aia de lângă tine, e urâtă. : ))

| LorenaTo a răspuns:

Conteaza foarte mult unghiul din care faci poza, lumina din camera, umbrele, expresivitatea fetei nu e atat de accentuata in poza, plus ca in oglinda te vezi cu totul, iar aparatul iti permite sa obtii doar un cadru mai redus.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Exceptand ce ti s-a zis deja cu umbrele si restul...cred c tine de persoana. Unii arata chiar mai bine in poze decat in realitate altii nu happy

| bleakk a răspuns (pentru CoMyYySiAtat):

Majoritatea arata mai bine in poze decat in realitate.
Rar contrariul.