| Vodafone95 a întrebat:

Am 3 intrebari

1.Dece ies foarte diferit in poze, arat intr-un fel in oglinda si altfel in poze, mai ales in pozele facute pe "ascuns"
2.E normal să arat intr-o oglindă intr-un fel si in alta oglinda diferit, in functie de lumină?
3.In camera frontala inainte să fac poza arat bine in camera,dar in poza din galerie arat urat,diferit, de ce?

In oglindă arat foarte bine,sunt multumit, par tot, iar in poze arat urat..lumea ma vede cum arat in oglinda sau cum arat in poze?

2 răspunsuri:
| BornToBeLoved a răspuns:

Nu esti ffotogenic atata tot, sunt multe persoane frumoase care arata naspa jn poze... Asta e

| Iulika1607 a răspuns:

:-)) Mi se intampla si mie asta foarte des. Nu este vorba de tine ci de aparatul foto sau telefonul pe care il folosesti. Oamenii te vad asa cum esti in oglinda nu in pozele care le faci, deoarece ti-am spus, pozele difera de la un telefon la altul. Ca sa te lamuresti incearca experimentul asta si fa - ti cate o pozs cu doua telefoane diferite. Vei observa diferenta. Iar problema cu oglinzile este adevarata. In functie de materialul din care sunt facute, unele oglinzi pot sa te faca sa pari mai grasa, altele mai slaba. Am observat si eu asta, dar si mai multe cunostinte. Sper ca ti - am fost de ajutor. Pup