| Elena97M a întrebat:

De ce nu merge la mine Barn Buddy pe Hi5? Cand intru imi scrie Jocul tău se încarcă... intruna. Iar daca apas pe scris imi arata o silueta alergand ca si cum s-ar incarca dar degeaba. Astept si nimic. Ms.

3 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

Se fac modificari pe Barn Buddy. Si la mine la fel face.hee hee Asteapta sa-si termine ei treaba si apoi va merge. Bafta. kiss

| Kitty77 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie cryingcryingX-(. nu stiu ce s amai fac. o sa-mi fure toti din ferma dar mi s-a zis ca este o eroare, dar mie nu mi se pare deoarece la unele fete merge jocul iar la unele nu.
nu stiu acum... daca aflii ceva nou d ama anunti si pe mine...

| Ada11 a răspuns:

E reteauta fooarte incarcata. Asteapta cateva minute\ore\zilelaughing si se va rezolva