| Nita_Vali_1974 a întrebat:

Bună!
De ce nu pot vedea toti prietenii unui prieten pe Facebook? Exemplu: are 100 prieteni din care pot vedea doar 70...de de?
Ii pot vedea prietenii comuni și doar o parte dintre prieteni. Ma gândesc...ori ii vad toti prietenii ori niciunul....ciudat.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

70 sunt comuni?
E posibil sa aiba accesul restrictionat ca sa nu vezi decat doar prietenii comuni...

| Nita_Vali_1974 explică (pentru aditimus):

Nu, prietenii comuni ii vad, nu vad prietenii, decât o parte din ei
Eu fac referire la prieteni, nu la cei comuni

| Nita_Vali_1974 explică (pentru aditimus):

Sa fiu mai explicita: are 200 de prieteni și 10 prieteni comuni( ii vad pe toți 10)
Insa din cei 200 vad doar 186....de ce?