| oanaoana_5102 a întrebat:

plec in vacanta cu parintii 5 zile la o cabana la munte. ce haine sa-mi pun in bagaj? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| angel_7075 a răspuns:

Buna! Eu una cred ca ar trebui sa iti iei haine groase, dar si ceva haine mai subtiri. Ca poate va fi cald sau poate va fi frig. Daca va fi cald atunci vei avea haine potrivite timpului, daca va fi frig atunci vei avea si haine groase. HEII si nu uita echipamentul de schii si un aparat foto :d si celelalte produse de igiena personala! funda am nevoie

5 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Chiloţii sunt cei mai importanţi.

| PCDemon a răspuns:

Haine groase ( geaca bine captusita, apreschiuri, pantaloni din fasi cu 2 straturi ).
dar si haine mai de toamna tarzie ( pulover, ghete, pantaloni din fasi normal ).
Important e sa fii pregatita ca poate nu-i zapada si vi degeaba, uite-te la vreme sa vezi cum este.

| ROORA a răspuns:

Salut! as alege niste haine mai groase, un treinig, blugi si chiar diferite malete care le'asi asorta cu niste pulovarase si niste cizme de caucic funny...in noaptea de revelion o rochita eleganta si stralucitoare.Niste blugi stramti sau tip pana, o geaca cu o esarfa roz si o caciula asortata, niste pauci de preferat cu franjuri si v'a arata super!, Shearling-ul sau blanita de oaie a fost extrem de populara pe piste pentru moda sezonului rece 2010-2011. Jachetele arata superb si va vor oferi aspectul stilat si confortul de care aveti nevoie. te pup, si iti doresc sa fii cea mai stralucitoare!

| oanaoana_5102 explică:

Mi-am facut deja bagajul pentru excursie. va multumesc pentru raspunsurile date. va pup pe toti.