| BerecleanuClaudiu a întrebat:

Bună! De foarte mult timp ma lupt cu cei de la Facebook pentru a le demonstra ca sunt o persoana reală și sa nu-mi mai închidă contul de Facebook! Mereu după ce îmi dezactivau contul Facebook îmi cereau sa le trimit un clip video cu mine pentru a confirma ca sunt o persoana reală! Le-am trimis și clip video, și poza cu buletinul, și email-uri dar degeaba. Însă acum mi-am creat alt cont nou cu datele mele reale bineînțeles... A trecut o săptămână vad ca e ok contul încă e în 'viata' Mi-am confirmat identitatea cu buletinul pe Facebook! Dar mi-au cerut să-mi confirm și locația. Le-am dat adresa tot ce era nevoie.Și mi-au trimis o scrisoare în care scrie "ȚI-AM TRIMIS ACEASTĂ SCRISOARE DEOARECE DE CURÂND AI SOLICITAT AUTORIZARE PENTRU A RULA RECLAME DESPRE TEME SOCIALE, ALEGERI SAU POLITICĂ." OK, am introdus codul din scrisoare și mi-a fost confirmată locația. Întrebarea mea pentru voi este. Dacă mi s-a confirmat locația, îmi vor mai închide contul? Îmi vor mai cere sa le trimit clip video cu mine pentru a confirma ca sunt o persoana reală?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Ai facut spam prea mult.