| gabriel2159 a întrebat:

Buna! De unde sa descarc poze cu intrebari de etichetat pe facebook, gen "Ce crezi despre mine?","Care e cea mai mare pozna care am facut-o impreuna?" sau sa imi dati exemplu de intrebari ce as putea sae incarc sub forma de poza!
Ofer FUNDA pentru site-urile cu pozele cu intrebarile cele mai bune sau ex de intrebari plus VOTURI celorlalti!

1 răspuns:
| Airam99 a răspuns:

Pai cam toata lumea care posteaza asa ceva sunt editate de ei pe PhotoScape.Sunt fonduri si au scris intrebarea care vrea sa ti-o adresese.
Succes.