| DudeDoW a întrebat:

Cum fac sa se salveze la mine in galerie pozele in care sunt etichetat?(Facebook). Adica am facut o poza cu niste prieteni, dupa o persoane a postat fotografia... apare la mine in cronologie dar nu si in galerie...pls help!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

La tine in galerie apar doar pozele incarcate de tine si atat! Deci in Galerie la -> Photos of You apar cele tag-uite. Daca vrei sa le ai in galerie trebuie sa le descarci si apoi sa le incarci in profil.