| sofia_kiss a întrebat:

Buna de ziua mea vreau sa imi fac un tatuaj pe spate langa umarul drept si imi doresc sa un tatuaj cu o pisicuta numai ca de ceva timp tot caut pe internet si nu gasesc nimic ce sa imi placa sunt numai tatuaje hidoase si scarboase in acelasi timp, eu imi doresc ceva mic si fff frumos.va rog ma puteti ajuta, poate cu ceva site-uri... ajutor...

Răspuns Câştigător
| Nu conteaza a răspuns:

Daca aia avut vreodata o pisica poti sa i arati celui care te va tatua o poza sau http://www.pufulici.ro/

10 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Dar de ce vrei sa iti faci tatuaj? Crezi ca te face mai interesanta? Poate, dar numai pentru o anumita categorie de persoanewinking

| hottweet a răspuns:

Uite aici sunt dou pisicute :D
http://www.costi-tattoo.com/bucuresti/Album-Tatuaje-Mici.html
Ai grija ce alegi ca vei traii cu el forever.

| DoDo a răspuns:

Http://www.tattooculture.ro/modeledetatuajeanimale.htm ce zici de astea nu am gasit cu pisicita dar poate sunt super

| sofia_kiss explică:

-Lorelai-si pentru cei care ma judeca nu vreau sa imi fac un tatuaj pentru ca sa ma simt mai interesanta ci pentru simpul fapt ca imi doresc un tatuaj si nu cred ca trebuie sa judecam pe cineva dupa tatuaje ci inainte sa judeci e mai bine sa il cunosti...mai alesc ca parinti mei sunt de acord cu un tatuaj mic si si int-un loc unde sa nu se vada...asa ca daca ma puteti ajuta, va multumesc mult.

| escroaca a răspuns:

Http://www.tattooculture.ro/modeledetatuajeanimale.htm

Poate te ajuta ceva de aici;; )

Fundita? :">

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Lorelai-Si pentru cei care ma judeca nu imi fac un tatuaj pentru ca vreau sa ma simt mai interesanta ci pentru simpul fapt ca imi doresc un tatuaj si eu nu cred ca trebuie sa judeci pe cineva dupa un tatuaj...mai ales ca parinti mei sunt de acord sa imi fac un tatuaj mic si undeva unde nu se poate vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajele sunt de prost gust... lasa-te...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis ceva de o pisicuta... cea de la pisicile aristocrate, e mica simpatica:*eu sper sa gasesti ce'ti place. te'am pupat si ai grija de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma... am vazut unuu dragut)) cu o pisicuta care avea langa ea un trandafir

| Izzaya a răspuns:

Poate te ajuta:)
http://www.despre-tatuaje.com/? p=492
Bafta!