| Vampii a întrebat:

Caut de multa vreme niste modele de tatuaje pentru spate(in principiu pe coloana)si nu gasesc. Stiti vreun site sau ceva? Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| inLoveWithNutella a răspuns:

Http://weheartit.com/......ch/entries
Aici o sa gasesti multe modele misto. Bafta!;)

9 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Daca tot doriti sa va faceti un tatuaj, sa vina macar din inima si din propriul mdoel nu din mintea altuia. Adica alegeti ceva moral, spiritual, familial, ceva sa va reprezinte. Eu am ochiul lui horus pe spate, un ankh, si scrie jos in egipteana antica: Vesnica iubirea mea Amun. Diferenta este ca al meu este facut cu hena laughing Oricum incercat sa cautati ceva sa va reprezinte viata de zi cu zi, este posibil ca peste 10 ani sa nu va mai reprezinte. Alegerea dvs, o zi buna! happy

| VreauRaspuns2222 a răspuns:

Fugi ma de-aici, nu va mai tatuati ca va sta urat.

| inLoveWithNutella a răspuns (pentru VreauRaspuns2222):

Fiecare face ce vreawinking

| VreauRaspuns2222 a răspuns (pentru inLoveWithNutella):

Treaba ta, dar tu o sa regreti nu eu.

| inLoveWithNutella a răspuns (pentru VreauRaspuns2222):

Cine a zis ca eu is aia care isi face tatuaj. Ea a pus o intrebare si eu i-am raspuns. Daca i-am dat un site cu modele de tatuaje si ti-am zis tie ca fiecare face ce vrea cu pielea lui nu inseamna ca eu imi fac tatuaj. Peace!

| Vampii explică (pentru VreauRaspuns2222):

Mai am 2 tatuaje si crede.ma ca nu regret nimic.winking