| navinia a întrebat:

deci, am o intrebare.cum aflu daca un baiat ma place?
Adica imi place de un baiat de la mine in clasa si nu stiu daca el ma place. cand sunt colegii de fata el zice ca nu dar cand suntem singuri se uita intr-un mod mai ciudat la mine si azi la mine a nins si a fugit dupa mine sa ma bulgareasca rolling on the floor de si m-a prins, el rade cand vorbim si se uita cu niste ochi la mine.laughing as vrea sa ma placa.voi ce credeti?

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Lasa lucrurile sa decurga de la sine si vezi ce se intampla. Si daca te place, nu e chiar ok sa recunoasca de fata cu colegii pentru ca stii cum se face la scoala, se rade etc. Poate in timp o sa isi faca curaj sa te invite undeva.