| mamaialis a întrebat:

Imi place de un baiat mult. e in clasa cu mine si suntem prieteni foarte buni. el se uita foarte frumos la mine, vorbeste cu mine.am mers odata singuri cu bicicletele la plimbare si ma privea ciudat (intr-un sens bun). oare el ma place? cum sa fac sa aflu daca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Nu poţi şti niciodată sigur dacă un băiat te place. Răspunsul îl afli de la el. Dar nu te duci dintr-o dată şi îi spui "te plac, mă placi?", de obicei se sperie şi nu vei primi un răspuns, şi dacă vei primi nu poţi fi sigură că e sincer.
Încearcă să îl cunoşti şi să îl cucereşti ieşind la un suc, plimbându-vă. După un timp, dacă observă că îl placi, şi te place înapoi, va face el prima mişcare.

1 răspuns:
| Bianca_4925 a răspuns:

Eu zic sa ii dai si tu de inteles ca il placi. si apoi lucrurile vor veni de la sine.batting eyelashes