| LenaCresida a întrebat:

Deci am vazut filmul Harry Potter and the deathly hallows 2 si mi-a placut foarte mult. Voi ce parere aveti despre film? ( daca l-ati vazut, of course ) Multumesc mult!
P. S. Stiu ca nu prea e o intrebare importanta, dar vreau sa va aflu parerea!

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Vaaaiii,pai a fost super. Eu cum sunt the biggest fan forever and ever and ever and ever/ super mega ultra extra fana a cartilor si filmelor, am plans! happy Foarte emotionant, foarte bine realizat, te tine cu sufletul la gura.
Copilaria mea s-a incheiat odata cu acest ultim film sad
Ma asteptam ca batalia finala intre Harry si Voldy ( lol ) sa fie mai... nu stiu. mi s-a parut cam nasoala, dar a fost legendar happy

1 răspuns:
| Andrada003 a răspuns:

Este destul de frumos filmul! Mie imi place!