| iuandfto a întrebat:

Deci aseara am avut un vis foarte ciudat si ma cam sperie gandul la el. Am visat ca eu si cu mama coboram dintr-un autobuz si mama a traversat in fuga strada prin spatele autobuzului eu m-am dus repede dupa ea si ne-a lovit o masina. Imi era tare frica ca mama sa nu moara. Dupa s-a facut totul negru. Dupa m-am trezit la mine acasa. Eram cu tata. Mi-a spus ca mama era la spital. Dupa cateva minute de cand am vorbit cu tata a aparut si mama care nu era ranita in schimb atunci observasem ca palma de la mana stanga era deformata din brat. Ce poate sa insemne acest vis?

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Pai uneori visurile se adeveresc.

Am patit si eu asa, s`a intamplat acum cateva luni. Deci intr-o noapte am visat, ca bunica mea, cu inca cineva langa ea, au venit la noi in vizita. Si ce sa crezi, a venit bunica mea, cu matusa lu` mama:d

Nu stiu sigur sa-ti zic ce se va intampla sau ce inseamna acest zis.

Trebuie doar sa astepti.

Pa, pa.

| Alexys_3669 a răspuns:

Poi in general visurile nu se adeveres nu ai de ce sa-ti faci griji nu cred ca vrea sa insemne ceva este doar un vis asa ca nu-ti face grijihappyMai avem si cojmaruribig grin

| Magicianul1 a răspuns:

Cauta pe google interpretarea visurilor si dai la primul si cauta pe site-ul ala. Funda