| lori15 a întrebat:

Deci cand am bagat stik-ul in calculator(vroiam sa pun niste poze de pe calculator pe stik sa le am si pe stik) mi-a zis ca cica calculatorul meu ii protejat si nu mi-a dat voie sa copii pozele sad
Cred ca am o bifa pusa care nu-mi da voie straight face Va rog mult sa ma ajutati...
fundita!

3 răspunsuri:
| bebitzu a răspuns:

Depinde de antivirus cred, nu are nici o treaba cu calculatorul sau.,... o fi de la windows firewall?! In fine, incearca sa inchizi putin antivirusul, pana cand pui pozele, apoi il deschiuzi si eventual dai o scanare. Dar exista posibilitatea sa fie din windows firewall, atunci poti sa intri la Start-> control panel apoi deschizi windows firewall si trebuie sa fie bifat on (recommended)

Sper sa reusesti. Cu toate ca explicatia mea nu a fost una sigura si stabila. x_x

| bebitzu a răspuns:

Nu stiu... poate are stikul ceva probleme, desi nu cred. Incearca-l sa il bagi in alta mufa de stik, desi cred ca e inutil sad

| lori15 explică:

Este bifat On(recommended) ...am inchis si antivirusul...
Tot nu merge sa copii pozele straight face... Offf