| Aysa19 a întrebat:

Deci nu am inteles nici acum de ce a plecat Emma din H2o si a venit Bella?big grin.Imi puteti spune si unde a plecat?

Răspuns Câştigător
| mymy a răspuns:

Pai in joc a plecat sa viziteze lumea cu parintii ei si fratele si Ash si da in al 4-lea sezon o sa fie toate 4 :X

3 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

A si in realitate nu a mai vrut sa joace big grin

| allyssa a răspuns:

Am citit ca cica e insarcinata si din acest motiv au schimbat-o cu bella, dar nu stiu sigur.

| username_8290 a răspuns:

Actrita care ii juca rolul nu a mai vrut sa apara in sezonul sta si in serial spune ca Emma e plecata sa faca inconjurul lumii cu familia ei.
din cate am inteles in urmatoru sezon ( cred ca ultimu) o sa fie toate 4!