| XDarkAngel a întrebat:

deci vreau in dupamiaza asta sa merg sa-mi cumpar o carte de la librarie. M-am uitat mai devreme si nu stiu ce sa aleg dintre vol. 1 din seria Nemuritorii sau Micutele Mincinoase. Ambele sunt scumpe, si nu ma decid. Care dintre ele imi recomandati?

14 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Categoric "Evermore" (volumul I din seria "Nemuritorii". Este de un milion de ori mai frumoasa si mai interesanta decat "Micutele Mincinoase". Eu am citit-o si as reciti-o de o gramada de ori daca ar fi nevoie.
P.S. Seria "Micutele Mincinoase" are 4 volume aparute pana acum in Romania.

| Dark13 a răspuns:

Nu sunt chiar asa scumpe te sfatuiesc sa iti Micutele Mincinoase big grin funda

| IoanaBogdana a răspuns:

Eu am citit seria "Nemuritorii" si am vazut serialul "Micutele Mincinoase". Daca ar fi sa aleg, as alege "Micutele Mincinoase" pentru ca este mai pe gustul meu. Are actiune, suspans, mister. Nici seria "Nemuritorii" nu este rea insa eu m-am cam saturat de personaje fantastice si supranaturale.

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Micutele mincinoase...in plus daca nu ai volumul 2 din nemuritorii, pretul e dublul big grin.

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Cred ca e mai tare Nemuritorii happy In orice caz... cat costa cartea?

| XDarkAngel explică (pentru CrisaALEXANDRA):

Pai cartea costa cam 40 sau 30 si ceva de lei, dar sunt doua. Iar Micutele Mincinoase costa in jur de 50 de lei.

| Robert0101 a răspuns:

Salut! Eu iti recomand Nemuritorii, am citit-o si mi-a placut.

| nicu_4067 a răspuns:

Iti recomand,, micutele mincinoase,, pentru. ca am citit-o si este foarte interesanta crede-ma...

| nicu_4067 a răspuns:

Iti recomand,, micutele mincinoase,, pentru ca este foarte interesanta crede-ma...

| Adda2899 a răspuns:

Alege micutele mincinoaseeelove struck o sa vezii k e mult mai bunahappy

| o0oSoRiiNaoo a răspuns:

Iti recomand Micutele Mincinoase!big hug

| DyenutzzaD a răspuns:

Eu am citit volumul Micutele Mincinoase e super.eu ti las recomanda pe astabatting eyelashes

| Burtosu99 a răspuns:

Nemuritorii sigur

| diiiaa123 a răspuns:

Iti recomand,, Micutele Mincinoase,,