| LuckyFf a întrebat:

Dețin o imprimantă HP Officejet 4500, cumpărată de pe Olx. Nu am manual la ea, dar este destul de bună dacă ai un calculator, dar ca am o mica problemă, cum îi pot face o depanare, resetare ceva sa poată efectua operațiile fără un calculator care sa ii dea comanda, ci sa meargă din panoul imprimantei să poată scana sau efectua o copie. Help! Multumesc, ofer fundă!

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Incearca aici:
https://support.hp.com/......46/manuals
E site-ul producatorului si sunt foarte seriosi... eu am gasit aici drivere pentru un HP vechi de 20 de ani...

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Doar functia de copiator se poate folosi fara PC.