| Artemesia a întrebat:

Cum pot scana o poză în calculator cu ajutorul imprimantei? Există pe imprimanta mea un buton "SCAN" ( imprimanta este Canon MP250).
Am încercat cu butonul respectiv, dar nu mi se scanează.
Cum să procedez?

4 răspunsuri:
| dragossefu a răspuns:

Prima oara trebuie sa fie instalata in pc apoi asezi foaia bine in colt si dai scan si gata trebuie sa mearga

| Troll a răspuns:

Deschizi clapeta de sus, asezi poza cu fata in jos (vezi sa fie in coltul din dreapta jos)

Apesi butonul scan!
Sau vezi ca trebuie sa ai ceva cd cu un programd e la MULTIFUNCTIONALA si acolo ai optiunea de scan!

Succes

| arual93 a răspuns:

Daca nu iti preaia comanda de la buton, incearca din calculator pe acel program instalat de pe cd-ul multifunctionalei. Sper ca te-am ajutat

| Raidmax a răspuns:

Citeste manualul de utilizare!