| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

Diana sunt din noustraight face Cine joaca ourworld imi poate spune si mie de ce nu ne lasa sa mai trimitem cadouri? Sau cand ne va lasa? Multi mi-au zis ca la nivelul 25 putem trimite cadouri...este adevarat? Cine stie sa-mi zica!

Răspuns Câştigător
| Mariidc a răspuns:

Buna! eu sunt o fosta jucatoare a acestui joc. da e adevarat la nivelul 25 te lasa sa trimiti cadouri

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie.depinde cat de mult te joci pe acel joc.pe mine m`a lasat la lvl 13.
Este o chestie legata de lvl 25... daca esti imi mic de lvl 25 esti un noobtongue...asta inseamna ca esti un incepatorbig grin si vbei fi tratat/a urat de ceillalti care nu mai sunt noobtongue