| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Buna dimineata TPU! Voi cu ce editati pozele sa para mai profesioniste? Poate imi lasati si un filmulet (tutorial) sau imi explicati cum faceti. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor program de editat foto este Picasa 3 si il poti descarca free de aici http://picasa.google.com/thanks.html
Daca scrii pe google''tutorial picasa 3 '' ai sa gasesti multe discutii si filmulete in limba romana! Bafta!

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Cel mai bun program de editari posibil este Photoshop, fara indoiala.
Insa tin sa iti spun ca profesionalismul pozelor nu tine neaparat de editat, cat tine de camera cu care ai facut poza, unghiul, lumina etc.
Sper ca te-am ajutat.

| anDa a răspuns:

Photoscape, e cel mai usor de utilizat program, dar daca vrei niste poze cu adevarat profesioniste, PhotoShop.

| xToxicObsession a răspuns:

Buna.
Eu le editez pe PhotoScape. Trebuie doar sa il downloadezi. Si nu cred ca ti-ar trebui tutoriale, deoarece este foarte simplu de folosit. happy

| ValentinCN a răspuns:

Iata aici ai un exemplu cu explicatie - http://lectii-photoshop.com/editare-poze-profesionista-partea-ii/
Pentru orice eventualitate in site-ul respectiv gasesti multe alte tutoriale de editat poze cu orice ocazie!