| Lady a întrebat:

Buna:)
____________________
Din cate stiu eu Madalina Manole a murit pe 14 iulie, de ziua ei, nu?
[Dumnezeu s`o ierte!:|]

http://www.youtube.com/watch?v=Zz08hIR7e7g&feature=relat ed
Uitatzi`va la data pe care a fost postat filmuletzul.
:-?
July 13, 2010?

nu ar fi trebuit sa fie 14?/:)

Care e explicatzia?

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Singura explicatie este ca cine a postat avea o problema cu calculatorul. vestea mortii Madalinei s-a facut in data de 14, si primii care au anuntat au fost cei de la radio in direct intre ora 8-9. Pacat ca a recurs la acest gest, cred ca orice probleme ar fi avut s-ar fi putut rezolva altfel nu asa. S-o ierte Dumnezeu si sa se odihneasca in pace.

Răspuns utilizator avertizat
| roxy_2350 a răspuns:

Am vazut si eu. nu stiu. poate se poate scrie data si cel ce a scris nu a fost atent, alta explicatie nu stiu.