| mikko a întrebat:

din nou intrebare adresata jucatorilor metin2.imi puteti zice la ce ajuta piatra hielogrifelor si cum o mpot folosi plz?

Răspuns Câştigător
| Mamamare a răspuns:

Pietrele heroglife, trebuie sa mergi in bakra la : o fata(nu mai stiu cum o cheama), este mai in sus de negustorul ambulant.Si ii le dai ei, si ea te recompenseaza cu ceva, depinde cate ai, si te pune sa-ti alegi tu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta intreb si eu nu ma intreba pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Eu sunt GM pe server si pot sa va spun cum sa o folositi dar am nevoie de contul dvs.