| robiniotunami a întrebat:

Buna din nou TPU ma puteti ajuta cu niste jocuri free running parkour ceva de genu dar nu joku [free running ] altul daca stiti multumesc mult

4 răspunsuri:
| Andrushk_4587 a răspuns:

Uite aici niste site-uri la asta dai la sport si iti arata cu chestii din astea : www.miniclip.com www.miniclip.ro www.clopotel.ro www.pufulete.ro www.y8.com...sper sa imi dai funda :D:D:D:D:D

| robiniotunami explică:

Da nu vreau sa le joc online vreau sa le descarc si sa il instalez

| Danişor a răspuns:

Mirror's Edge
http://www.youtube.com/watch?v=2N1TJP1cxmo daca vrei sa il downloadezi intra pe net scrie download mirror s edge tpb si descarca-l funda?

| kidutu a răspuns:

Freejack joc si eu e f tare are grafica bunicica