| anonim_4396 a întrebat:

:] Dintre toate filmele in care a jucat Leonardo DiCaprio si le-ati vazut, care v-a placut cel mai mult? In afara de Inception, The man in the iron mask si Shutter Island. :] Funda. :*

6 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Mie Titanic mi-a placut cel mai mult. Am plans de fiecare data la el. happy

| RMihai a răspuns:

Titanic, a fost rolu care la facut celebru si poza ii din Titanic mai exista un film in care joaca impreuna cu Kate Winslet Nonconformistii se numeste si ii f fain de asemenea Cartita si Iception sunt filme f bune

| Ingerash a răspuns:

Titanic

| bump a răspuns:

Titanic happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Titanic. :X

| xClementine a răspuns:

@Mihai Stiu ca este din Titanic... happy Am uitat sa-l mentionez. :p