| anonim_4396 a întrebat:

Bună dragii mei!
Aş dori şi eu o părere sinceră despre noul videoclip. Mulţumesc anticipat.
http://www.youtube.com/watch?v=LzM0N4a2MFU
Audiţie şi vizionare plăcută! :)

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Bravo! Traiasca Windows Movie Maker! Acum trebuie sa urci mai sus! Iti dau un program cu mul mai multe efecte la fofografii si mult mai multe fonturi de scris chiar si in 3D!
Uite m-am jucat putin cu el aici http://www.youtube.com/watch?v=XfSQU9Ra02g fi atenta la efectele de pe poze si scris!
Succes in continuare!

neluL
| neluL a răspuns:

Destul de reusit tinand cont ca Picasa are doar cateva efecte! Stii ce mi-a placut la clip? faptul ca ai stiut sa alegi fotografiile! Si aici nu ma refer estetica lor cii la dimensiune/marimea lor!

| AG a răspuns:

Sincer mie imi place. Imi plac mult imaginile si foarte foarte foarte mult melodiile. Nu mai asculta multi melodiile astea in secolul 21, mai ales tinerii. Concluzie: clipul este foarte frumoshappy

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Mda...am sa fiu sincera cu tine. Primul videoclip mi-a placut mai mult. Ca intotdeauna primul pas este facut cu mare migala si tinde spre perfectiune. Asa se-ntampla si in cinematografie. Prima serie este super,dupa care incercarea de a face ceva si mai bun pe aceeasi tema,strica cumva. Faptul ca ai inlantuit fragmente de melodii,ce-i drept,minunate,nu a imbunatatit calitatea clipului. La trecerea brusca a noii melodii,se piere farmecul,care trebuie intretinut prin cursivitate. Apoi,imaginile alese s-au bazat mult pe flori. Trebuie sa hotarasti ce fel de imagini vrei sa folosesti. Poate te-ai gandit ca va fi monoton doar flori sau doar imagini cu indragostiti sau femei cu flori. Clipul trebuie sa aiba un incept,un cuprins si,bineinteles, un sfarsit. Tinand cont ca nu este o poveste, ci doar cuvinte scrise ca mesaj, ar fi fost ideal sa te axezi doar pe un gen de imagini care sa ajunga spre finalul ideii. Din finalul clipului tau am inteles mesajul...casatoria! Tocmai de aceea, trebuia sa gasesti imagini care sa duca treptat spre acest deznodamant.
Sper sa nu intelegi gresit comment-ul meu. Dar ai potential si poti face treaba buna. Inca odata felicitari pentru creatiiile tale si daca simti ca te atrage asa ceva, nu te sfii sa mergi mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mulţumesc frumos @neluL, dar nu am făcut cu Windows Movie Maker, ci cu Picasa.
O zi plăcută în continuare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AG, mulţumesc frumos eşti o drăguţă.
@MihaiFlorian, apreciez mult răspunsul tău,mi-a plăcut fiecare cuvinţel ştiind că a fost scris din interiorul sufletului tău,Mihai...
"Luptă pentru sentimentele tale, pentru iubirea ta, pentru poezia din tine care a "înflorit" atât de mult de când a întâlnit o anumită iubire şi să te gândeşti mereu cum va fi fără ea şi ce vei deveni." Nu prea ştiam să lupt,dar cu trecerea timpului am învăţat şi am realizat că odată ce pierzi un "lucru" valoros din viaţa ta,există şanse minime să-l mai aduci înapoi şi să mai credă în tine cu aceeaşi intensitate. "Încrederea se câştigă, nu se cere..." aşa am auzit de la o persoană minunată şi...da,are dreptate.
"Ai pierdut ceva, nu poate fi vina altcuiva. Ne asumăm poezia din noi, ne asumăm sentimentele, luptăm pentru frumosul din noi tocmai că să fim frumosi aşa cum eşti şi tu acum". Da am pierdut ceva: am pierdut încrederea în oameni, am pierdut zâmbetul, am pierdut şi ultima speranţă...glumeam. Dacă voi pierde ceva/pe cineva,da îmi voi asuma vina şi-mi voi da seama cât de mult am greşit, dar îl voi căuta să-mi cer iertare chiar dacă el nu mă va ierta. Nu întotdeauna primim ceea ce ne dorim, aşa este.
Mulţumesc frumos pentru dedicaţie. O zi frumoasă ca tine!
@neluL, mulţumesc frumos încă odată.
@gbrltdr, "Mda...am sa fiu sincera cu tine. Primul videoclip mi-a placut mai mult. Ca intotdeauna primul pas este facut cu mare migala si tinde spre perfectiune. Asa se-ntampla si in cinematografie. Prima serie este super,dupa care incercarea de a face ceva si mai bun pe aceeasi tema,strica cumva."
Mă bucur mult că ai fost sinceră cu mine şi îţi mulţumesc din suflet,nu am de ce să mă supăr. Aş vrea să te corectez cu ceva: videoclupul anterior care l-ai mai comentat tu cu aceeaşi sinceritate nu a fost primul, mai am întrebări şi cu altele. Iar acesta nu este al doile-a. Da ştiu că nu este foarte reuşit iniţial am dorit să nu-l postez, dar vroiam să văd şi părerile altora. Îţi mulţumesc frumos pentru sfaturi şi da am potenţial ştiu că pot face treabă bună.
O zi cât mai plăcută în continuare!