| AddaXD a întrebat:

Duminica este ziua unei prietene si habar n-am ce sa ii iau cadou... Am nevoie de idei urgent. Vot la toti si funda la cea mai buna idee. Ms mult. happy

2 răspunsuri:
| frumushika09 a răspuns:

Un parfum, o oja, un luciu de buza, chestii care le plac fetelor.

| miauuau a răspuns:

O pereche de tenesi colorati,un colier,un tricou simpatic,sau ceva ai original:
-o bratara a prieteniei
-un desen din culori inchise cu tema viciilor... daca stii sa pictezi
-o felicitare
-un cosulet mic sau o pungutza cu tot felul de dulciuri micute,ex o acadea,o bomboana,o ciocolatica,etc.laughing
saaau o scrisoare sincera, scrisa frumos, si arsa pe margini...la ora asta alte idei nu amlaughing
good luck!