| Jasminjasmin a întrebat:

Buna,duminica mi-a venit ciclul si miercuri seara nu mia mai curs de loc si joia toata ziua nu mi-a curs si noaptea cand sa ma duc sa ma culc m-am dus la baie si am vazut ca imi cursese o tona. Ajutoooooor duminica ma duc la piscina credeti ca imi trece pana atunci?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in mod normal cate zile tine CM? e posibil sa fi avut un stres/raceala ceva si poate de asta a fost un pic intrerupt...dar pana duminica o sa iti treaca cu siguranta.
O zi frumoasa sa aihappy

| mimiwewem a răspuns:

Îți trece! Dacă nu, pune-ți un ob.

| Fatamuntilor a răspuns:

In mod normal ar trebui sa se termine!