| goodfriend a întrebat:

Se apropie Craciunul, si uite e vremea cadourilor, am o fata pe care tare o plac si as dori sa-i ofer ceva frumos in dar dar nu am idee ce, puteti sa ma ajutati cu ceva sugestii de cadouri care ii va place?

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Un lantisor de argint cu initiala ta sau a ei, depinde cat de apropiati sunteti si in plus nu costa prea mult.

1 răspuns:
| DanielCosmin827939 a răspuns:

Pai... daca sunteti buni prieteni cumpara-i 2 lantucuri(1 pentru ea, 1pentru tine cu numele vostru) sau o bratara care isi schimba culoarea la starea pe care o ai (nervos-rosu calm-verde sau albastru).