| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Este adevarat ca Kristen Stewart la inselat pe Robert Pattison?
Daca este adevarat, voi credeti ca Rob ii va da o a doua sansa?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca o sa l ierte. Dar cine sunt astia? : ))

| Anonima264 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt niste actori care joaca in twilighT!
Iar prin inselat ma refer ca am inteles ca in aprilie(lunat recuta) ar fi sarutat pe altcineva si dabea acum sa aflat de asa ceva!

| Anonima264 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta pe google si o sa gasesti blogul twilight ca sa vezi despre ce este vorba)

| anonim_4396 explică (pentru Anonima264):

Aha happy. Eu n am rabdare sa ma uit la filme. Mai ales seriale laughing.

| Anonima264 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt este un film impartit in 4 serii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,este adevarat.Se pare ca l-a inselat pe Pattinson cu regizorul Rupert Sanders(Alba ca Zapada si Razboinicul Vanator).Se pare ca a fost doar o aventura, o greseala dupa parerea apropiatilor ei.Eu am citit undeva ca ea ar fi zis ca regreta foarte mult si ca il iubeste pe Robert, ca ii pare rau.Nu cred ca Robert ii va da o a doua sansa dar totul este posibil.Ei isi cunosc mai bine relatia decat o cunoastem noi.

| SirAndi a răspuns:

Nu cred ca la inselat... E doar o bănuială...

| jkm a răspuns:

Da este adevarat ca la inselat. DAR noi de unde sa stim daca ii va acorda a doua sansa?

| Anonima264 a răspuns (pentru jkm):

Nu ma gandeam ca stiti, vream decat sa vad daca voi credeti ca o va ierta.