| atssuka a întrebat:

Este cineva de la ucdc Bucuresti? sau s-a inscris cineva anul acesta?

4 răspunsuri:
| atssuka explică:

Buna! Si eu m-am inscris pana la urma big grin vroiam sa stiu mai multe despre facultatea de limbi si literaturi straine. si am intalnit o fata din anul 3 care m-a ajutat cu cateva detalii! la ce te-ai inscris? happy

| adiadelaida a răspuns:

Da, eu m-am inscris. incep la 1 oct, de ce? te ajut cu ceva?

| Gio1904 a răspuns:

Buna! Imi poți spune si mie părerea ta despre limbi străine la ucdc, as vrea sa ma înscriu anul acesta.

| Gio1904 a răspuns:

Buna! As vrea anul acesta sa ma înscriu la facultatea de limbi si literaturi străine. Imi poți da câteva detalii privind modul de predare, cerințele pe care le au profesorii?