| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun colectionar de monede pe TPU interesat de schimburi?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Adina,eu am o moneda din 42.As fi vrut sa inceapa cu 18, dar, din pacate incepe cu 19(1942).Cat despre schimb, puneti pofta in cui.Acea moneda va fi piatra de temelie a averii succesorilor mei.O sa ii spun fiului meu,care ii va spune fiului lui, care ii va spune stranepotului meu, sa nu vanda acea moneda decat atunci cand pretul vechimii ei l-ar multumii pe strabunicul lui(adica eu). Asta inseamna sacrificiu.Decat sa iau eu acum,cativa bistari., mai bine va lua o mica avere un stra, stra...nepot de-al meu.Ce inseamna sa gandesti in perspectiva.Sunt un vizionar, un pionier.un.

3 răspunsuri:
| membrugirl2010 a răspuns:

Esti naspaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@oz, daca imi dai mie moneda, iti dau fundita! laughing

| colectionarul2 a răspuns:

Imi poti trimite poze cu monedele pentru schimb si emailul tau la ionutgeorgica8@gmail.com