| ScumpikaXXX a întrebat:

Buna!

Eu am 15 ani in curand si as vrea sa stiu daca am o inaltime normala, sunt fata. Inaltimea mea este de 1.72m. Este obisnuita sau est peste limita normala in general?

Răspuns Câştigător
| AndreeaaD a răspuns:

Toti puneti gresit aceasta intrebare.Nu este vorba neaparat de varsta cat de greutate.Pentru varsta ta este ok sa ai 1.72.Insa daca de ex ai o greutate de 35 de kg(zic si eu) atunci clar trebuie sa mergi la doctor.

| ScumpikaXXX explică (pentru AndreeaaD):

Ok dar uh ce inaltime si ce varsta ai?

| ScumpikaXXX explică (pentru AndreeaaD):

Pai si inaltimea mea e buna?

| AndreeaaD a răspuns (pentru ScumpikaXXX):

Eu zic ca da.Ti-am zis depinde si de kg dar cred ca e buna.Eu sunt scunda dar am foarte multe colege si foarte multi colegi care au si ei cam aceeasi inaltime(1.72).
P.S: si eu am 15 ani

5 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Bună.Înălţimea ta este perfect normală, aşa că nu-ţi fă griji.

| 1Mihai1 a răspuns:

Puţin înaltă, dar se poate echilibra cu greutateahappy.