| Yoyo7 a întrebat:

eu am Acer-Emachines E725 si imi spune sa introduc parola curenta. Dar nu o stiu si chiar nu ma pricep la Laptopuri. Un pr l-a si reformatat sau restartat nu stiu dar nici asa nu a mers si mi-a spus ca trebuie sa merg cu el la sediul Acer dar speram sa-l rezolv fara sa trebuiasca sa ajung pana la Bucuresti. Sper sa ma ajutati.Ms

1 răspuns:
| Reddfox a răspuns:

Asa a facut si laptopul meu. Eu, pur si simplu am apasat enter fara nici o parola si a mers happy. De unde ai cumparat laptopul?