| gabitza05 a întrebat:

Buna!

Eu am telefon nokia 2630...si printre melodiile telefonului e si una care se numeste"waiting". Am cautat-o asa dar nu o gasesc pe net...stie cineva cine o canta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AndreeA_4571 a răspuns:

Si eu am acelasi tip de telefon si mi se pare OK...chiar melodia asta imi suna mie...sincer nu stiu cine o canta!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lily09 a răspuns:

Pai nu stiu daca am nimerito dar incearca Richard Marx...right here waitig... s-ar putea sa fie asta... oricum e o mel super sper sa-ti placa... daca am ghicito da si mie un semn sa stiu

| Alex_9605 a răspuns:

Nu vad ce relevanta are intrebarea ta.Atata timp cat tu nu ai dat nici un alt detaliu in afara de numele melodiei care s-ar putea sa fie incorect nu vad de ce te-ai astepta ca cineva sa iti dea raspunsul pe care tu il astepti.