| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Eu as vrea sa imi sterg contul de pe TPU.
I-am trimis mesaje Ralucai, dar n-am primit nici un raspuns, iar cu contul meu nu s-a intamplat nimic. Care-i faza?
Multumesc!happy

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai incearca pe :raluca. diaconu@tree.ro. Nu se sterge chiar asa repede.Probabil ca te mai lasa sa vada daca nu te-ai razgandit!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare, la cate mesaje sunt adresate Ralucai mai trebuie sa astepti pana iti vine randul. Eu inca nu am primit un raspuns la un mesaj trimis pe la sfarsitul lunii iulie. Numai bine!