| Adella21 a întrebat:

Cum sterg raspunsurile la intrebarile care le-am trimis si am primit raspuns pe Ask?

6 răspunsuri:
| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Pai la fiecare intrebare, ai x alaturi, apesi pe el si se sterge.

| Adella21 explică (pentru aLExaNdRuUUul):

Nu imi mai apare x-ul alaturi

| AmyAmalia88 a răspuns (pentru Adella21):

Depinde ce telefon ai, daca nu merge incearca sa glisezi intrebarea si vezi daca merge

| Adella21 explică (pentru AmyAmalia88):

Eu intru pe calculator...inainte puteam sa sterg raspunsuile, avand alaturi un x, dar acuma nu mai ii, cred ca din cauza actualizarii ask-ului

| AmyAmalia88 a răspuns:

Pai te duci pe profilul tau, iar in dreptul fiecarei intrebari se afla un x.Il apesi, iar intrebarea va fi stearsa si mutata in sectiunea cu intrebari la care inca nu ai raspuns

| Adella21 explică (pentru AmyAmalia88):

Da,inaine asa era, dar acuma s-a schimbat