| ejaxz a întrebat:

eu fac voluntariat si curand voi merge intr-o scoala de vara.Am nevoie de sugestii de joculete care se pot juca in aer liber cu copii din clasele 1-8:jocuri interesante, captivante, menite sa le atraga atentia.Astept sugestii.multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Http://www.parinti.com/Jocuri_pentru_copii-contentcid-9.html

Uite-te pe aici, poate gasesti ceva interesant :)

| LoreEm a răspuns:

Am multe
in primul rand un joc tare si distractiv pentru toate varstele ii aduni pe toti in-trun cerc iar unul din-trebuie ei trebuie sa sa dea deoparte dar sa nu se uite pana atuncea cercul da copii sa inoada dar fara sa isi dea drumul la maini iar apooi cel care sa ascuns trebuie sa ii desnoade

ma mai gandesc la jocuri cum mai gasesc iti spun ok?