| Bella_6127 a întrebat:

eu imi doresc sa ma omor um asi putea sa scap d gandul asta?

Răspuns Câştigător
| alaqfqafafas a răspuns:

Deci tu pana la urma iti doresti sa mori sau sa afli cum poti scapa de gandu asta.nu te inteleg.esti prinsa intr-o depresie.am avut si eu o problema de asta dar cu timpul mi trecut. sfatul meu:stai langa prieteni care te fac sa razi si scoate gandul asta din tinehappySUCCES

1 răspuns:
| noi3 a răspuns:

Tu te gandesti ca te-ai nascut aici, pe pamantul 'cesta frumos, fara vreo misiune?
crede-ma ca ai vrut sa fii aici.
ideea de baza e ca nu ai "drept" asupra vietii tale. si nimeni nu are. in sensul ca nu distruge ce nu poti crea.

stiu cum e... si eu ma gandesc la sinucidere. [dintr-o prostie ce-i drept, dar ma mai gandesc]
ma ajuta spiritualitatea. si ideile rezumate aici.

mult succes in continuarea vietii. va fi bine. vei vedea :). trebuie sa fie bine.

citeste :) http://www.clubming.ro/....../index.php