| CristinaForTPU a întrebat:

Eu sunt junior. cum fac sa devin senior?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

8 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri

| raisa1993maria a răspuns:

Buna, incearca sa ajuti utilizatorii TPU cu raspunsuri bune

| Pricked a răspuns:

Sa dai cat mai multe raspunsuri.

BAFTA!

| CannbalCorpse a răspuns:

Sa fi dat peste 100 raspunsuri si contul tau sa fie mai vechi de 10 zile.

| Zatharra a răspuns:

Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri.Peace!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de la inregistrare.P.S, raspunsuri bune, detaliate.

| Lora1 a răspuns:

Raspunde la mai multe intrebari si trebuie sa primesti si fundita happy

| CristinaForTPU explică:

OKe Va multumesc de sfat