| bymhyt a întrebat:

Salut aici pe TPU sunt membru junior cum fac să devin senior?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu: sa ai cel putin 10 zile de activitate si cel putin 100 de raspunsuri la intrebari.

| bymhyt explică (pentru Ioandelasal):

Am incercat sa raspund la mai multe persoane dar nu ami creste numar la raspunsuri date.

| Ioandelasal a răspuns (pentru bymhyt):

Numarul de raspunsuri dat astazi si anterior il vei vedea abia maine dimineata, cand programul le contabilizeaza.

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru bymhyt):

Așa am pățit și eu, raspunsurile mi le-a înregistrat abia a doua zi când am devenit senior

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ai activitate, să răspunzi la întrebări.

| Sofer a răspuns:

Răspunzi la întrebări și o sa ajungi membru senior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa răspunzi a intrebarile puse de persoanele de pe TPU!