| dalii389 a întrebat:

Buna exista sirene? Au existat? Cine a vazut? Ce stiti despre ele? Sunt rele sau bune? Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| 1cu2idei a răspuns:

Exista specii in oceane nedescoperite inca.ar fi posibil sa se descopere ceva.au fost descoperite picturi rupestre in diverse parti ale lumii care infatisau sirene. daca vezi vreo sirena pe la Constanta sa nu te apropii de ea : ))

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au existat deloc.

| raduradu2014 a răspuns:

Nu exista.uni zic ca au existat

| neutrino a răspuns:

Nici eu nu prea stiu multe despre ele, dar am vazut chiar azi una. Doamne, ce frumusete!

| mona a răspuns:

Nu cred ca exista sirene si nici nu cred ca au existat vreodata

| lollipops a răspuns:

Exista. sunt bune cu spume. te cam zapacesc de cap, dar ce mai conteaza...sunt bune rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumate' peste, jumate' femeie, ce-i asa greu? le gasesti in tractir.

| Nick2001 a răspuns:

Daca ai 16 ani dupa cum reiese din nume atunci ce te mai intereseaza de sirene? Nu cred ca au existat ci doar desene cu ele dar nu exista.

| PedoBarbie a răspuns:

S-ar putea. Da. Eu nu prea am văzut. Sunt şi rele şi bune a orice vietate.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Citeste Odiseea de Homer.

| Zerathull a răspuns:

Da.Da si inca exista.Da am vazut.Fac multa galagie si sunt enervante, sunt albastre si rosii.Sunt enervante si se afla pe masina politistilor happy

| LordBolton a răspuns:

Nu exista sunt doar povesti.

| RiRikk a răspuns:

Creaturi mitologice prezente in legendele grecilor! Daca ai citit Legendele Olimpului, sti despre ce vorbesc. Eu cred ca nu exista. Oamenii au vazut pesti de dimensiuni mari si asa au inceput povestile. Te inteleg perfect pentru ca si eu ma uitam la seriale cu sirene cand eram mai mica. Eu iti spun sincera sa nu crezi in tot felul de povesti. E bine sa crezi in basme dar nu iti dorii sa fii sirena pentru ca nu o sa se intample happy

| sublime89 a răspuns:

Probabil de aici a aparut mitul sirenelor :)) http://ro.wikipedia.org/wiki/Lamantin

| dalii389 explică (pentru neutrino):

Chiar ai vazut? big grin

| dalii389 explică (pentru Zerathull):

laughing)) maa laughing)

| dalii389 explică (pentru RiRikk):

Dar daca au existat? Sau poate au existat si inca mai exista.

| dalii389 explică (pentru 1cu2idei):

Dar de ce? :o

| 1cu2idei a răspuns (pentru dalii389):

Pentru ca sunt animale salbatice : )))

| dalii389 explică (pentru 1cu2idei):

Aa laughing)