| anonim_4396 a întrebat:

Bună fetelor m ai purtati tocuri? Seara bună.

26 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Acum port cizme cu blanita fara toc ca e frig happy

| dannys a răspuns:

Eu nu am purtat tocuri (si alea foarte mici) numai la ocazii specilale ca nu am nevoie ca sunt destul de inalta 1.78 si cu tocuri nu mi-a-si mai gasi barbat pe masura laughing

| JustDeedee a răspuns:

Eu port tocuri doar la ocazii speciale: petreceri, nunti etc. Totusi mi-as dori sa port mai des. Dupa parerea mea o femeie care poarta tocuri isi arata eleganta si stilul. Bineinteles, nu tocuri exagerate happy

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles, pana voi murii!
Ador tocurile cui chiar si dupa atatia zeci de ani!

| justanotheruser99 a răspuns:

Bineînțeles.
Port tocuri. Respir tocuri. Ma plimb pe tocuri, dorm pe tocuri, mănânc pe tocuri, beau pe tocuri, mestec orbit pe tocuri, etc. Tocurile sunt alfa si omega, moartea si învierea. Tocurile sunt TOTUL.
Acum vorbind serios, Nu. Prefer sa fiu cat mai aproape de sol. Mai ales acum, pe gheață. Nu am de gând sa imi rup picioarele.

| anamariarot a răspuns:

Eu port doar la ocazii si asa sfatuiesc pe toata lumea sa faca. Zilnic nu-s deloc indicate

| anonim_4396 explică (pentru anamariarot):

Spune-i asta si lui Balaban laughing

| syd a răspuns:

Only when im feelin naughty

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine imi infig niste cuie in talpi si ma apuc sa merg, e tot pe acolo. Dar iti recomand sa cauti " ralph and russo shoes ", parca sunt bijuterii nu pantofi day dreaming

| DeathOfDreams a răspuns:

Sunt singura care poartă bocanci cu rochie?

| RorySan a răspuns:

Doar la ocazii speciale..in restul nu

| ABCD122 a răspuns:

A câta întrebare despre tocuri este asta? Fără supărare, dar incep sa cred ca doar asta te interesează.

| BloodyLips a răspuns:

Da.
Si cand se lasa searaa
din Bucuresti in Timisoaraa
Oamenii mei nu stau deloc pe looc
Cand vad femei urcate sus pe toc toc
Sus pe toc

| 拉维尼亚 a răspuns:

Tot timpul pentru ca imi plac chiar daca sunt incomode dar si pentru ca sunt scunda (1.60)

| Fumiko a răspuns:

In ultima vreme nu am mai purtat.

Răspuns utilizator avertizat
| georgianasiiulia a răspuns:

Am 12 ani deci nu port. laughing))))

| AliceFirea a răspuns:

Dar tu porti mai porti gramatica?

| Veva a răspuns:

Adaptam tocul in functie de sezon.Acum purtam botine/bocanci/cizme cu toc gros si platforma antiderapanta laughing

| OanaDs a răspuns:

Din pacate eu nu prea pot purta ...am 1,75 sad sunt deja inalta, daca o sa imi mai pun si tocuri o sa fiu o ciudata sad

| AnneGirl a răspuns:

Da la ocazii speciale

| goldi a răspuns:

Acum iarna port in fiecare zi, dar nu foarte mare tocul. Pentru mine tocurile sunt foarte bune, mi-au indreptat picioarele

| happyANDsad a răspuns:

Numai platforma acum dar am purtat si in a 4 toc

| Florina7890 a răspuns:

Iarna nu port fiindca cad in cap cu ele fiindca e gheata.

| gabitza1994 a răspuns:

Port ocazional!